Kursoft KRS Ücretsiz Teknik Servis Programi

Kursoft KRS Ücretsiz Teknik Servis Programi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.8 Mb
ÜreticiKursoft
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.8 Mb)
4065 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
kursoft servisim , Ücretsiz Teknik Servis Programi

Ücretsiz Teknik Servis Programi

Kursoft KRS Ücretsiz Teknik Servis Programi

Kursoft KRS Servisim Paketi; Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis Yazılımıdır.

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların en büyük problemi arızalı cihazların servise girişten itibaren, onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, yeniden servise giriş vb.. tüm evrelerin takibidir.

KRS Servisim ile bu evrelerin tümünü saniyeler içerisinde yaparak zamandan tasarruf ederken iş yükünüzüde hafifletiriyor.

Ayrıca sağlıklı ve güvenli bir servis takibi yapmanızı sağlıyoruz, uzaktan erişim, gelişmiş servis girişi ve takibi, servis departmanları ve barkod takibi gibi bir çok özelliği ile servis işlemlerinizi kolaylaştırırken buna paralel bir biçimde muhasebenizide tutmaktadır.

UZAKTAN ERİŞİM

Servisinizde bulunan cihazlarınızı kontrol etmek için işletmenizde olmanıza gerek yok, KRS Servisim size Dünya’nın her yerinden servis kayıtlarınıza erişim imkanı sunuyor.

WEB DESTEĞİ

KRS Servisim web desteği ile müşteriniz cihazlarını seri numarası, cari kodu, araç plakası, servis numarası vb.. erişim bilgileriyle sorgulayabilirler.

KRS Servisimde cihaz üzerinde yapılan tüm işlemler anlık olarak web sitenizde görüntülenebilir, ayrıca müşteriniz servis girişi onaylı durumda ise cihazını onay verebilir ya da iadesini isteyebilir, servis personeline online not iletebilir.

Web sitesinde cihazının servis tutarını görebilir ayrıca ödeme yapıp servis geçmişini görüntüleyebilir.

İndir

4065 kez indirildi
Halit Vuran