MuhasebeEx Ön Muhasebe Programı İndir

MuhasebeEx Ön Muhasebe Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.60 Mb
ÜreticiSelçuk Özdemir
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11.60 Mb)
1646 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MuhasebeEx ücretsiz olarak sunulan küçük ve orta ölçekli işletmelerde kulanabileceğiniz bir çok özelliği ile ücretli ürünler ile yarışabilecek kadar kaliteli bir ön muhasebe programıdır. Bu program içerisinde sunulan bir çok özellik bulunmaktadır. Program özelliklerini modüllerini kısaca detaylandırmak gerekirse, Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, Fatura Kesme ve fatura takip işlemleri, Çek ve Banka gibi Nakit işlemleri takip edeceğiniz menüler ve modüller ile perakende işlemleriniz için bölümler bulunmaktadır.  Prorgam Basit arayüzü ile bir çok kişiye zor gelen muhasebe programı kullanımını çok basite indirgeyerek herkese hitap ediyor.

MuhasebeEx Programının içerisinden aldığınız tüm dataları ve raporları excel ortamına aktarabilir ve gerekli düzenlemeler ve çalışmaları excel ortamında devam ettirebilirsiniz.

Bir muhasebe programında aranacak en temel özellikler, kullanıcı dostu ve basit bir kullanım sunmasıdır.  Muhasebe Ex yazılımında bunları bulabileceğinizi çok rahatlıkla söyleyebilirim. Elbette eksik ve tamamlanması gereken noktaları vardır. Ama ücretsiz bir program arayan herkesin beklentilerini karşılayacağına eminim.

MuhasebeEx ön muhasebe programı_compressedMuhasebeEx cari muhasebe programı_compressed

 

1646 kez indirildi
Halit Vuran

MuhasebeEx Ön Muhasebe Programı İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. melike Al dedi ki:

  bu program kayıtları kapandıktan sonra siliyor. kaydettiğiniz onca firma yok oluyor silbaştan kayıt ettim yine aynı.

  • Halit V. dedi ki:

   Yorumunuzu dikkate alıp hemen firma yetkilileri ile görüşeceğim böyle bir şeyin kabul edilebilir bir tarafı yok.
   Ücretsiz ön muhasebe programı sunuyorsanız bu tür şeylerin olmaması gerekir. Sitemizdeki diğer muhasebe programlarını deneyebilirsiniz. Bilsoft veya veresiye programlarına bakınız.