PC Inspector File Recovery – İndir

PC Inspector File Recovery – İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.3 MB
ÜreticiCONVAR Deutschland
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
743 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

PC Inspector File Recovery - İndirPC Inspector File Recovery – İndir

Windows İşletim sistemlerinde yaptığınız format atma, dosya silme yeni bölüm oluşturma gibi işlemlerde bilerek veya yanlışkla silmiş olduğunuz verileri tekrar geri getirmeniz için tasarlanmış olan ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.

Alman menşeli bir yazılım olan PC Inspector File Recovery,  ücretli veri kurtarma programları ile başedebilecek güçte ve kaliteye sahiptir. Bir kurtarma programında olması gereken tüm yeteneklere sahiptir.

Kurtarmak istediğiniz verinin olduğu diske kurarak çalıştırmanız halinde tüm dosyaları size bularak içinden seçim yapmanızı sağlıyor.

 

 

 

 

 

PC Inspector File Recovery  Kullanımı Videolu Anlatım


Programın en önemli özelilklerinden en önemlisi;  . Diskten kaynaklanan fiziksel hatalar dışında oluşan veri kayıplarını tespit eden uygulama kısmen üzerine yazılmış dosyaları kullanılabilir hale getirebilmesidir.  Birçok ücretli yazılımda bile bulunmayan bu özellik çok büyük bir artı sonuç katmaktadır.

Pc inspector file recovery kullanımı oldukça kolaydır. pc inspector file recovery indirip veri kurtarmak istediğiniz diske kurmanız yeterlidir.

PC Inspector File Recovery kullanımı full sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

pci13 pc-inspector-file-recovery-1

 

 

743 kez indirildi
Halit Vuran