Ultimate Boot CD for Windows Kurtarma Programı

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Üreticiubcd4win.com
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Ultimate Boot CD for Windows Kurtarma Programı

Ultimate Boot CD for Windows Kurtarma ProgramıWindows için kullanılabilecek olan bu program ile tamir, bilgisayarın sorunlarının tehşisi ve kurtarma için gerekli işlemleri yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Amacımız en eksiksiz ve kullanımı kolay ücretsiz bilgisayar teşhis aracı olmaktır.  UBCD4Win yazılımı  Windows ® için ücretsiz kullanılabilecek çok yararlı bir programdır.

UBCD4Win Bart PE © sistemine dayanmaktadır. Bart PE © temelde basit bir Windows ® XP CD’den boot, Windows ® “pre-install” çevre CD oluşturur.

UBCD4 Windows ağ desteği içerir ve size  sistem sorunları onarmak için ihtiyacınız olan hemen her şeyi içerir, NTFS birimlerini değiştirmek silinen dosyaları kurtarmak, yeni NTFS birimleri oluşturmak, vb virüsler, sabit diskleri tarama yeteneği sağlar.

 

Bu proje nihai kurtarma cd ve bir yedek OS (İşletim Sistemi) olarak bir araya getirilmiştir.

Ultimate Boot CD for Windows Nasıl Kullanılır,

İngilizce olarak yayınlanan videoda kullanımı ile ilgili bilgiler sunulmuştur.

 

Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsa

 • Harddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,
 • Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonlamanız, bölmeniz, dosya kurtarmanız vs.. gerekiyorsa
 • Bilgisayarınıza bulaşan virüsü Windows açılmadan önce silmeniz gerekiyorsa
 • Disket sürücünüz yoksa ya da bilgisayarınızı başlatmak için disket sürücü kullanmak istemiyor, cd-rom veya usb diskten başlatmak istiyorsanız
 • Bios ile ilgili güncelleme, CMOS silme, sıfırlama, şifresini değiştirme gibi işlemler yapmak istiyorsanız Yukarıdaki tüm işlemler ve buraya yazmakla bitiremeyeceğimiz yüzlerce özellik ve yararlı araç içeren Ultimate Boot CD her bilgisayar kullanıcısında olması gerekli ücretsiz bir alet CD’si. İndirdiğiniz dosyayı bir CD’ye yazmanız gerekmektedir.İçerdiği Araçlar:

  aSquared Free, AdAware, AVG AntiSpyware, CWShredder, EzPCFix, HiJackThis, Rootkitty, Spy Bot, Super AntiSpyware, WinSock Fix, AVG Free, AVPersonal, Avast! Tool, Kaspersky VRT, McAfee Stinger, FireFox, Irfanview, NotePad++, Opera, PDF Reader, Popcorn, Scribe, XPSetupLauncher, DeepBurner, DVD RAM, Express Burn, SmallCD, Ghost 8, Kaspersky AV 6, CopyWipe, Disk Copy, Disk Image, DriveImage XML, ImgMaker, RawCopy, SelfImage, AusLogics Defrag, Defraggler, Dirms, Bst5, chkdsk, DskChkup, Disk Check, HDTune, WinDLG, Boot Build, MbrFix, MBRWiz, TestDisk, CCleaner, Drive Erase, Disk Wipe, Eraser, Index.dat Suite, IZArc, 7-Zip, a43, Agent Ransack, freeCommander, Space Monger, Tiny Hexer, WinDir Stat, xplorer2 Lite, DBXtract, Disk Investigator, Fab’s AutoBackup, File Recovery, Floppy Repair, Free Undelete, Handy Recovery, Recovery Manager, Recuva, Restoration, UnChk, Swiss Knife, Unstop Copier, Arcade!, MS Games, Same Game, Explore2fs, R-Linux, MemTest86+, Vista Recovery Console, FileZilla, IP Sniffer, IPScan, LAN Monitor, NetStumbler, Network ConfigTool, NIC Speed, nwdskpe, Putty, Real VNC Server, Quick ‘n Easy FTP Server, Tight VNC Viewer, UltraVNC, VNC Neighborhood, cmos, PasswordPro, Sala Password Renew, Erunt, Fix HDC, Fix IDE, RegBrws, RegCleaner, RegResWiz, RegShot, ServicesPE, Windows Registry Analyzer, ASPI, AutoRun, atapi_824146, BartPE, CHM, HLP, WSH, USB Support, dcomlaunch, Dialup, DosPE, GeoShell, Keyboard support, MMC Update, mstsc, Mouse support, nu2menu, peinst, penetcfg, PPOE2k3, PPOEXP, RAM Profiles, UnxUtils, VBdlls, CPU Bench, Dead Pixel Tester, MemTest, P95, Quick Bench, StraightMark, CPUz, Driver Wizard, KeyFinder, Nero InfoTool, SpeedFan, System Info, Unknown Devices, WinAudit, WinCPUID, WUL, The “Core”, RamDrive, Tom’s MyInfo, RunScanner, Joshua’s Localization

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar