Avira UnErase Personal Dosya Kurtarma Programı

Avira UnErase Personal Dosya Kurtarma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu403 KB
ÜreticiAvira GmbH
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (403 KB)
763 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Avira UnErase Personal Dosya Kurtarma Programı

Dünya Güvenlik  Devi Avira tarafından üretilen, yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyalarınızı geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya /veri kurtarma programıdır.

Avira Güvencesi ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu program sizlerin çeşitli nedenlerle sildiğiniz veya yanlışlık sonucu silinen dosyalarınıza tekrar ulaşmanıza olanak tanır.
Bu uygulama, FAT16, FAT32, NTFS4 veya NTFS5 türlerindeki sürücülerde silinmiş tüm dosyaları geri getirebilir. Resimler, şifrelenmiş klasörler, sıkıştırılmış dosyalar, resim fotoğraf, müzik vb. tüm dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.
Programın kullanımı oldukça basittir.  Tarama yapmak istediğiniz diski seçin ve ilerleyin, Diskin doluluk durumuna göre bir kaç dakika içerisinde sizlere sonuçları gösterecektir.
Portable-Avira-UnErase-Personal_1
Portable-Avira-UnErase-Personal_2

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

763 kez indirildi
Halit Vuran