Rohos Mini Drive Usb Bellek Şifreleme Programı

Rohos Mini Drive Usb Bellek Şifreleme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.3 Mb
ÜreticiRohos
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.3 Mb)
956 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 3]

Thank you. I'm releasing photos. Hopefully I can help you to advertise your program.  Good workRohos Mini Drive Usb Bellek Şifreleme Programı

USB belleklerinize şifreli ve gizli bölümler oluşturarak usb belleğinizi korumanıza olanak tanır. Ücretsiz olan bu program ile özel dosyalarınızı gizli tutabilir, dışardan kişilerin bilgilerinize ulaşmasının önüe geçebilirsiniz. Güçlü şifreleme ile korumayı en üst düzeye çıkartır.   

Program Türkçe dil seçeneğine sahiptir. Hiçbir zorluk çekmeden programı ücretsiz ve yasal olarak kullanma şansınız olacaktır.

Program ayrıca bilgisayarınız üzerinde şifreli bölüm ile çalışmak için taşınabilir bir şifreleme aracı sunmaktadır.

 

 

Kullanımı kolay, kurulumu kolay.   USB flash sürücü Kurulum Sihirbazı otomatik olarak USB flash sürücü nüzün özellikelrini ve şifreli bölümlerini algılar.

rohos_mini_3

Sadece bir koruma parolası sağlamanız gerekir.   

Doğru şifreyi girerek gizli hacmini erişebilirsiniz. Disk üzerinde bildirimleri güvenli bölüm bağlanmamış veya bağlantısı kesilirse bilmeniz yardımcı. Eğer balon tıklarsanız Explorer penceresi diskte açılacak.

Taşınabilir Uygulama herhangi bir PC üzerinde bir parola korumalı bölümü ile çalışma olanağı sağlar, sadece USB flash sürücü kök klasörde “Rohos Mini” simgesine tıklayın ve disk parolasını girin. Rohos bir hacim başlayacak ve çalışma bitince diski kapatmak için sistem tepsisinde kalacak.

rohos-mini-drive-portableusb-encryption-wizard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

956 kez indirildi
Halit Vuran