Chrome Hotspot Vpn Eklentisi

Chrome Hotspot Vpn Eklentisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.1 Mb
ÜreticiHotSpot
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.1 Mb)
565 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy – Sitelerin Engellemesini Kaldırın

Google Chrome internet tarayıcısı için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Hotspot Shield Vpn uygulaması ile özellikle ülkemizde çok sık karşılaşılan site yasaklama, erişim engelleme gibi sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal medya, facebook, twiter, youtube açılmadığında veya geç açıldığında hemen bu uygulamayı devreye sokarak deneme yapmanızı öneririm. Muhtemelen yine birileri bir mahkeme kararı ile engellemiştir tüm bu siteleri.

Hotspot Vpn sadece engellenmiş sitelere erişim için değil aynı zamanda güvenli ağlar oluşturdukları için daha güvenli internet erişimide sağlamaktadırlar. Engellenmiş tüm internet sitelerinin engelini kaldırın ve Hotspot Shield ile güvende kalın. Tek tıkla etkinleştirme sayesinde…

Üretici Açıklaması ; Dünyanın en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield artık Chrome’da! Hem de tamamen ÜCRETSİZ ve reklamsız! Dünya çapında 350 milyondan fazla indirme ile Hotspot Shield, dünyanın her yerinden engellenen web sitelerine ve içeriklere erişmenize imkan veriyor, sosyal ağların engelini kaldırıyor ve tarayıcı etkinliklerinizi güvende ve gizli tutuyor.

Chrome için Hotspot Shield VPN sınırsız bant genişliği ve tamamen ÜCRETSİZ olarak geliyor! Hotspot Shield VPN, güvenlik, çevrimiçi gizlilik ve Facebook, Netflix, BBC, Skype ve YouTube gibi engellenmiş içerik ve web sitelerine erişim sunmaktadır. Hotspot Shield VPN’i 1 basit tıkla etkinleştirin!

• Hotspot Shield VPN’i kullanarak Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player ve Pandora gibi engellenmiş web sitelerine ve içeriklere erişin • Hollanda, Fransa, Kanada ve ABD’deki sanal konumlar arasından seçim yapın

• Genel ve özel ağlardaki tüm tarayıcı etkinliklerini banka seviyesinde şifreleme ile koruyun

• IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu web sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyerek maksimum gizlilik ve güvenlik sağlayın ve kişisel bilgi hırsızlığının önüne geçin

• İzlenmemek için güvenlik duvarlarını aşın ve internette anonim gezinin

• Hotspot Shield ücretsiz VPN ve Web proxy, en iyi wifi etkin nokta güvenliğini sunmaktadır Hotspot Shield Ücretsiz VPN ve Proxy, Forbes, CNET, CNN ve New York Times’dan olumlu değerlendirme almıştır. PC Magazine “Tüm trafiği şifrelemek için VPN teknolojisini kullanarak….

Hotspot Shield VPN tüm dijital iletişimi korumaktadır…” Lifehacker “Firesheep gibi tehditler konusunda endişeliyseniz veya parolaları ve çerezleri ortaya çıkarmanın ne kadar kolay olduğunu biliyorsanız, uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.”

“İnternet Gizliliğinizi ve Güvenliğinizi Kontrol Altına Alın – Her yıl 200.000 mil seyahat ederken hepsini (VPN’leri) denedim. Tutarlı çalışan tek VPN bu, özellikle de MENA ve APAC’de. GERÇEK destek sunan tek VPN bu.

İnternet gizliliği ve güvenliği istiyorsanız (ve ABD dışındayken Pandora), aradığınız şeyi buldunuz. JMHO” – Cster

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

565 kez indirildi
Halit Vuran