TRT Kare Havalimanında Oyunu indir

TRT Kare Havalimanında Oyunu indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiTRT
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
165 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 5]

TRT Kare Havalimanında Android Oyunu- Ücretsiz Oyna ve İndir

Kare ekibi yeni bir macera ile yine karşımızda, Kare ekibi havalimanında meydana gelen karışıklığı gidermek için yardımınızı bekliyor. Quti, aypa, Enda ile birlikte penginin yaramazlıklarına dur demenin tam zamanı, Ücretsiz ve reklamsız olarak indireceğiniz Kare Havalimanında android oyunu ile çocukların zeka gelişmleri ve problem çözme yeteneklerinin arttırılması hedeflenmiştir. Reklam olmayan bu oyunda çocuğunuz zararlılar ile karşı karşıya kalmasıda mümkün değildir.

TRt Kare Havalimanında Oyunun oynanışı çok basittir, çeşitli aşamalardan oluşmakta olup ilk olarak havalimanına gelen kare ekibini uçaklarına binene kadar doğru bir şekilde yönlendirmemiz gerekiyor. Daha sonrasında karşımıza uçakları renklerine göre hangarlara yerleştirme ve buna benzer bir çok öğretici yan görev ile oyunu devam ettiriyoruz.  Oyunun içeriğine baktığımızda bir havalimanında işler nasıl yürüyor görmüş oluyoruz ve karşılarına çıkan engelleri aşan çocuklarımızda mutlu oluyorlar.

Trt Kare Ekibine siz de yardımcı olun ve hemen maceraya başlayın.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

165 kez indirildi
Halit Vuran