Windows 10 64 bit indir

Windows 10 64 bit indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.6 Gb
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.6 Gb)
508 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Microsoft Windows işletim sistemlerinin son halkası olan Windows 10 64 bit versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Win8 ile başlayan mobil duyarlılık windows 10 serisi ile daha büyük bir gelişme göstermiş ve özellikle kaynak tüketimi konusunda epey bir geliştirme sağlandığını görebiliyoruz. Bu versiyon  İşletim sistemi resmi olarak piyasaya çıkana kadar bu versiyonu kısıtlı kullanımlı bir ön versiyondur.  Bu indirme ile ilgili ürün anahtarını almak için Windows Technical Preview Program’a kayıt olmanız gerekmektedir.

Windows 8 ile kaldırılmış olan bir çok özellik kullanıcıların yoğun talepleri ile tekrar karşımıza çıkıyor. En büyük geri dönüş hiç şüphesiz başlat menüsünün klasik şekliyle karşımıza tekrar gelmesidir.  Win 10 ile gelen diğer düzenleme ise Windows Store uygulamaları ve sürekli alıştığımız geleneksel indirme işlemlerini birleştirmiş olmasıdır.

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

508 kez indirildi
Halit Vuran