Ücretsiz Maxthon Cloud İnternet Tarayıcısı

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiMaxthon
  • İşletim Sistemi W

Maxthon İnternet Explorer Alternatifi Hızlı Tarayıcı

Maxthon-version-4-is-called-as-Cloud-Browser

maxthon indir, Maxthon browser

Maxthon Cloud Browser,  İnternet explorer kullanılması gereken ama İnternet explorer kullanmak istenmediği anlar için ideal bir yazılımdır.  İ.E gibi hassas ve heran kapanma tehlikesi içermez, İnsan sağlığına iyi gelir. 🙂 Aslında Maxthon tarayıcı bir kabuk gibi olsada İnternet Explorer için bir kabuktan çok öte bir yazılımdır.  Bir çok işlevi daha kullanılabilir bir hale getirmiştir. Ayrıca dayanıklılık sorununuda çözmüş olan maxthon sayesinde internet explorer kullanmaktan zevk alabilirsiniz.  Aynı anda hem Retro hem ultra kipi aynı anda kullanabilirsiniz. İ.E zorunluluğu olan sitelerde işiniz bittiğinde adres çubuğunun sağında bulunan kip değiştirme seçeneği ile rahatlıkla daha hızlı bir moda geçebilirsiniz.

Son Sürümü ile bulut teknolojisinide içine dahil eden program tavsiye edebileceğim kaliteli bir üründür.

Cihazlar Arası Senkonizasyon

Maxthon 5 Cloud senkronizasyonu sayesinde Windows PC , Mac , Android ve iOS platformlarını arasında tam uyumlu çalışmayı destekler. Maxthon 5 Cloud Tarayıcı ile, dosyalarınızı bilgisayarlarda ve telefonlarda sorunsuz bir şekilde kaydedebilir ve elde edebilirsiniz.

Maxthon Güvenlik konusundada oldukça başarılıdır. Özellikle veri güvenliği konusunda tereddüt yaşayan ve i.e kullanmak zorunda olanlar için inanılmaz bir performans ve güvenlik sunmaktadır. Maxthon veri güvenliğini sağlamak için yüksek performanslı bulut yedekleme, senkronizasyon ve paylaşım yetenekleri ve gelişmiş şifreleme sağlar.

Çift Çekirdek Sayesinde Müthiş Hız

Maxthon 5 oldukça iyi bir başlangıç hızına sahiptir. Aynı zamanda web sayfalarınıda hızlı açar. Bazı testlere göre maxthon 5 şuanda en hızlı açılan internet tarayıcısıdır.
Maxthon 5, kaynak optimizasyonu, donanım hızlandırma, ön işleme, ön başlatma, çok işlemli işleme teknolojilerini kullanır , tarayıcı hızını büyük ölçüde optimize eden Webkit ve Trident çift çekirdekli, size daha etkili bir tarama deneyimi sunar.

Reklam Engelleme Özelliği

Maxthon Cloud browser içerisinde bulunan bu özelliği biz web sitesi sahipleri pek sevmiyoruz. Ama bir çok zararlı sitenin çöp sitenin olduğu bir yerdede malesef reklam engelleyicilerin olması gerekiyor. null

Web sayfası reklamları sizi rahatsız ediyor ise Maxthon 5 Bulut Tarayıcı, tüm reklamları filtrelemek için kullanabileceğiniz bir reklam engelleyici barındırmaktadır. Dahili AdBlock olduğu için bir eklenti gibi yormaz zorlamaz. İstediğiniz zaman aktif edebilir veya kapatabilirsiniz. Örneğin bizim sitemize gelirseniz mutlaka kapatın. 🙂

Maxthon Son Versiyon İndir ve Kur

Maxthon Cloud Tarayıcının son versiyonu olan MX5 olarak kısa kodla adlandırılmış olan dosyayı indirmek için HEMEN İNDİR düğmesine basmanız yeterlidir. Daha sonra indirdiğiniz setup dosyasını çift tıklayarak çalıştırın. Kurulum işlemini sonlandırın ve kullanmaya başlayın.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
ipsum Curabitur justo in lectus ultricies dolor. libero tempus