Mynet Okey Android Apk indir

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Mynet Okey yıllarca bilgisayar ekranlarından oynadığımız ve oynamaya doyamadığımız oyunumuzdu. Şimdi siz istediniz biz yaptık sloganıyla Mynet okey artık Android uygulamasıyla yayında. Hemde tamamen ücretsiz olarak.

Siz istediniz, biz yaptık! Masa oyunlarının efsanesi, artık bir klasik haline gelen, yıllardır milyonlarca okeyci tarafından oynanan Mynet Okey artık Android’de, üstelik BEDAVA!

Türk Kültürü’nün severek oynadığı 101, Tavla, Çanak Okey, Batak, King gibi Çok Kişilik Masa Oyunların ustası Mynet Oyun tecrübesiyle Android telefonlarınıza uyarlandı. Yıllardır okeyseverlerin vazgeçilmezi olan Mynet Okey oyununu artık ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilir ve Okey’in efsaneleriyle zorlu masalarda oyun oynamanın heyecanını yaşabilirsiniz.

Mynet Okey Salonları en usta okeycileri birbirleriyle buluşturuyor. Siz de hemen şimdi Mynet Okey’de kendinize ya da arkadaşlarınıza ait salonlarda oynayabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Keyifli bir ortam kurmak ve salonun efendisi olmak istiyorsanız, kendi salonlarınızı yönetir, istemediğiniz oyuncuları salondan çıkarabilirsiniz. Mobil okey oyunları içerisinde bir ilke imza atmış olan Mynet Okey’i artık Android cihazlarınızdan yönetebilir, kendi okey topluluğunuza unutulmaz bir deneyim sunabilirsiniz.

En seri, en hızlı ve en iyi okey oyunu Mynet Okey‘i hemen ücretsiz indir ve zorlu rakipler ile hem sohbet et hem BEDAVA OKEY OYNA! Klasik ve düz okey oyunları ile keyifle vakit geçirmek isteyenler, Mynet Okey oyununu istediğiniz her yerde ve her zaman Android telefon veya tabletinizden BEDAVA oynamak için hemen şimdi indirin.

Okey Mynet ile evde, işte, otobüste, piknikte kısacası her yerde rakiplerin ile ‘Okey oynamak istiyorum’ diyen milyonlarca okeysever ile tek dokunuşla buluş, ister onların salonlarında istersen kendi salonunda unutlmaz anlar yaşa!

****** MYNET OKEY ÖZELLİKLERİ ******

– 3G, WiFi ve Edge üzerinden online olarak, arkadaşlarınla ya da milyonlarca Mynet Okey oyuncusuyla Okey keyfini ‘Mynet Okey’ farkıyla çıkar.

Hemen Oyna özelliğiyle beklemeden, kopmadan, anında okey oynayabilmenin tadını çıkar.

– Her gün oyuna gel, günlük bonuslarını yakala, puanım bitti derdin olmadan okey oyna.

– Kendi okey salonunda kendi okey topluluğunu yönet.

Oda seç özelliğiyle farklı seviyelerdeki oyuncularla OKEY heyecanını yaşa.

Masa Kur özelliğiyle kendi masanda kendi belirlediğin puan aralığında oyun oyna.

Google Play ile bağlan, seviyeni ilerlet, arkadaşların arasındaki sıranı takip et, rekabetten uzak kalma!

Android telefon veya tabletlerinizden mobil okeyin keyfini çıkarın.

Full HD grafikler ile gerçekçi oyun deneyimi

Facebook ile bağlan, arkadaşlarınla sohbet et, davet et, okey oyna, heyecanı onlarla paylaş!

– Kesintisiz, bağlatı kopması olmadan her yerden her an oynanabilme

– 7/24 Kullanıcı Desteği

– Günün her saati gerçek oyunculara karşı zorlu ve eğlenceli OKEY oynayabilme

– Arkadaş daveti ile arkadaş okey oyunu oyna

– Salonların yönetimine destek için Operatör seç

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar