Ücretsiz Wise Reminder Ajanda Programı

Ücretsiz Wise Reminder Ajanda Programı

Lisans
DilTürkçe / İngilizce
Dosya Boyutu1.12 MB
ÜreticiWiseCleaner.com
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.12 MB)
527 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Wise Reminder Ajanda Programı  türkçe dil desteğine sahip hızlı ve gayet kullanışlı bir ajanda / not alma programıdır.

Programa genel bir bakış ile özetlemek gerekirse ; Önemli olaylar, görevler ve randevular hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için tasarlanmış bir kişisel asistan yazılımıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit olan program gelecek notlarınızı ve tamamlanmış olanları iki bölümde tutar. Görevler bölümünde, gelecek hatırlatmalarınıza ait tarih, saati ve kalan süreyi sayaç biçiminde görüntüleyebilirsiniz. Tamamlanmış görevler sekmesindeki geçmiş etkinlik ya da görevleri düzenleyerek ve tekrar kurarak Görevler sekmesine taşıyabilirsiniz.

Günlük olarak yapması gereken düzenli görevler olan kullanıcıların, yapması gereken bu görevleri unutmasını engellemek ve düzene koyabilmelerini sağlamak için geliştirilen program gerçekten çok kullanışlıdır.

Program yardımıyla kendinize günlük bir çalışma planı hazırlayabilir ve yapmanız gereken her türlü görevi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Oldukça basit olmasına ve piyasada kendi kategorisi altında birçok rakibi olmasına karşın Wise Reminderkullanıcılara sunmuş olduğu basit ve sade arayüzü dışında kolay kullanımıyla da öne çıkmaktadır. Öyle ki günlük rutinlerle ilgili ayarlayacağınız hatırlatmalar ile tüm işlerinizi bir düzen içerisinde ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Görevler ve tamamlanan görevler olarak iki ayrı sekmenin yer aldığı program ana penceresi üzerinde yapmanız gereken görevleri ve tamamlamış olduğunuz görevleri görebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak yapmanız gereken işlerinizden geriye neler kaldığını takip edebilirsiniz.

Program penceresinin sağ üst bölümünde yer alan + butonuna basarak yeni bir görev ekleyemek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken görevle ilgili açıklamayı, görevin yapılması gereken saati ve tarihi belirlemektir. Ayrıca isterseniz bu görevi günlük, haftalık veya aylık tekrarlara bağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, herhangi bir şekilde işlerinizi aksatmayacağı gibi işlerinizi aksatmadan yapmanıza da yardımcı olur.

Özünde oldukça basit bir program olmasına rağmen, yeni hatırlatma görevleri oluşturma ve günlük iş düzenini oluşturma konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan Wise Reminder, bir hatırlatma programına ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların mutlaka denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

Ücretsiz Wise Reminder Ajanda Programı

Ücretsiz Wise Reminder Ajanda Programı

527 kez indirildi
Halit Vuran